تبلیغات

پسر 15 ساله به خاطر یک دختر فرامرز 17 ساله را کشت! + عکس

پسر 15 ساله به خاطر یک دختر فرامرز 17 ساله را کشت! + عکس

به گزارش گروه جنایی رکنا، سوم آبان‌ماه سال 95، مأموران پلیس ورامین از قتل Murder پسر نوجوانی در جریان درگیری با دوستش باخبر و راهی محل شدند. جسد متعلق به فرامرز17‌ساله‌ بود که بر اثر ضربه چاقو به گردنش کشته شده بود. با انتقال جسد به پزشکی قانونی، مأموران در تحقیقات دریافتند عامل قتل پسری 15‌ساله به نام ساسان است که بعد از ارتکاب جرم Crime از محل گریخته است.

به این ترتیب ساسان چند روز بعد از حادثه Incident شناسایی و دستگیر شد. او در بازجویی‌ها با اقرار به جرمش در شرح ماجرا گفت: «مدتی قبل از حادثه با دختری در فضای مجازی آشنا شده بودم و به همین دلیل چند بار برای او پیام فرستادم. این موضوع باعث ناراحتی فرامرز شده بود. مدتی گذشت و فکر می‌کردم فرامرز این موضوع را فراموش کرده تا اینکه بار دیگر پیام انتقادی او را دیدم به همین خاطر با هم قرار گذاشتیم تا در این مورد صحبت کنیم.‌» 
متهم در خصوص قتل گفت: «روز قرار از یکی از دوستانم به نام فرزین خواستم برای رفتن سر قرار همراهم باشد. او قبول کرد و مرا با موتور به محل رساند. وقتی از موتور پیاده شدم فرامرز وقتی مرا دید با یکی از دوستانش که تا به حال او را ندیده بودم به من حمله کرد. ترسیدم و برای دفاع از خودم چاقویی که همراه داشتم را بیرون آوردم که ناخواسته به گردن مقتول خورد. وقتی فرامرز را خونین روی زمین دیدم از ترس سوار موتور فرزین شدم و همراه او از آنجا گریختیم.‌»

با این توضیحات فرزین 25‌ساله بازداشت شد و بعد از بازجویی از او، ساسان به اتهام قتل عمد و شرکت در نزاع دسته جمعی به خاطر آنکه زیر 18‌سال داشت روانه کانون شد و فرزین نیز به اتهام شرکت در نزاع دسته جمعی روانه زندان Prisonشد.

پرونده بعد از صدور کیفرخواست به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و در اولین جلسه محاکمه به ریاست قاضی عبداللهی پدر مقتول که به اتهام خرید و فروش مواد مخدر Drugs در زندان بود به دادگاه اعزام شد و برای متهم درخواست قصاص کرد. سپس ساسان در جایگاه ایستاد و بعد از شرح ماجرا در آخرین دفاعش گفت: «همه اختلاف من و مقتول به خاطر پیام در فضای مجازی بود. روز حادثه هم قرار گذاشته بودیم تا با هم صحبت کنیم، اما مقتول و دوستش وقتی مرا دیدند به من حمله کردند به همین دلیل چاره‌ای جزء دفاع نداشتم. باور کنید اصلاً قصد درگیری و قتل نداشتم حالا هم از اولیای‌دم و هیئت قضایی تقاضای بخشش دارم.‌»
در ادامه ریاست دادگاه از فرزین که با قرار وثیقه آزاد بود خواست در جایگاه حاضر شود. او که پنج فقره سابقه در پرونده‌اش داشت، گفت: «ساسان از بچه‌های محل بود. او قبل از حادثه با من تماس گرفت و ماجرا را تعریف کرد. ساسان خواست همراهش باشم اما قبول نکردم. او دوباره تماس گرفت و به خاطر اصرارهایش قرار شد آن روز همراهش بروم.‌» متهم در ادامه گفت: «آن روز وقتی ساسان را با موتور به محل قرار رساندم او از موتور پیاده شد و من منتظرش ایستادم. از دور دیدم مقتول و دوستش به ساسان حمله کردند و ساسان هم برای دفاع از خودش چاقویی که همراه داشت را به سمت مقتول پرتاب کرد و چاقو به گردن او خورد. همان لحظه یک خودروی پلیس در حال عبور بود که بلافاصله ساسان را سوار کردم و فرار Escape کردیم. باور کنید من در درگیری آنها نقشی نداشتم.‌»
در پایان هیئت قضایی ساسان را با توجه به اعلام گزارش پزشکی قانونی که اعلام کرده بود او هنگام ارتکاب جرم ماهیت آن را درک نمی‌کرده است را طبق ماده 91 قانون Law مجازات اسلامی از قصاص معاف و به پرداخت دیه و پنج سال نگهداری در کانون محکوم کرد. همچنین فرزین نیز به چهار سال حبس محکوم شد. 
این حکم به دیوان عالی کشور فرستاده شد و از سوی قضات شعبه 19‌دیوان تأیید شد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید. 
اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:
نقشه شیطانی مرد متاهل برای دختر همسایه
پیشکسوت کشتی ایران درگذشت + عکس
اقدام شرم آور معلم ادبیات با دانش آموز در کلاس/ادعای عموی مهدی چه بود؟ +عکس
این مرد سیاهپوش را می شناسید؟ / شاید شما هم قربانی او شده باشید! + عکس
صابر من را به مغازه اش برد و 3 روز زندانی خواسته شیطانی او بودم
پشت پرده آزار شیطانی دختر دانش‌آموز پیرانشهری و اخراجش از مدرسه
جانشین جمشید بسم الله در تهران دستگیر شد
فوری/ خودکشی دختر دانش آموز از طبقه‌ سوم مدرسه‌/در کهگیلویه و بویراحمد رخ داد +تصاویر
مرد بدهکار، اداره برق مشهد را به آتش کشید !
حضور احمدی‌نژاد در دادگاه بقایی / مردم به سمت احمدی نژاد هجوم آوردند +فیلم
اولین تصاویر از سقوط اتوبوس به دره در مسیر یاسوج-اصفهان / تیم واکنش سریع اعزام شد
کثیف ترین قرار پنهانی یک زن و شوهر / آنها ندانسته با هم قرار گذاشته بودند!
2 خواهر باجناق ها را به جان هم انداختند / قتلی که در حکیمیه تهران رخ داد
این 2 دختر جوان را می شناسید / آنیتا و خواهرش را در یافتن مادرش کمک کنید + عکس
نوعروس به من بله گفت تا از جوان دیگر انتقام بگیرد / لیلا می خواهد با او باشد و ..!
شوهر خواهرم مرا پنهانی آزار و اذیت می کرد / بهروز بدنساز بود و ..! + عکس
پیاده روی قاتلی با سر بریده در شهر + عکس
وقتی دختر همسایه مان باردار شده باز هم به زندان افتادم و ..! / عاشق خنده های شیرین رها هستم!
ماجرای زندگی این زن اشک همه را در می آورد!

اخبار زیر را از دست ندهید:

مرد بدهکار، اداره برق مشهد را به آتش کشید ! فوری/ خودکشی دختر دانش آموز از طبقه‌ سوم مدرسه‌/در کهگیلویه و بویراحمد رخ داد +تصاویر وقتی دختر همسایه مان باردار شد باز هم به زندان افتادم و ..! / عاشق خنده های شیرین رها هستم! نوعروس به من بله گفت تا از جوان دیگر انتقام بگیرد / لیلا می خواهد با او باشد و ..! سرنوشت سیاه برای دختر 7 ساله در فشم / او را دزدیدند و ..! + عکس ٧ ماه سخت بدون «بنیتا» / پدر و مادر چه گفتند؟! مرگ مشکوک مرد سالخورده به خاطر جای پارک خودرو در شهرک ولیعصر + عکس این 2 دختر جوان را می شناسید / آنیتا و خواهرش را در یافتن مادرش کمک کنید + عکس شوهر خواهرم مرا پنهانی آزار و اذیت می کرد / بهروز بدنساز بود و ..! + عکس دختر 23 ساله ای که ساقی شد!

تبلیغ

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار

بستن تبلیغ